Objednejte si E-BOOK zdarma

Jak postavit dom s nízkými náklady na vytápění?

Nízkoenergetický dům

Stavba energeticky úsporného domu

Energeticky úsporné a pasivní domy se vyznačují velmi nízkou energetickou spotřebou. Průměrné roční náklady na vytápění jsou až o 80 % nižší než při tradiční technologii. Stavba energeticky úsporných a pasivních domů je stále se rozvíjejícím trendem, který se brzy stane nejen módním, ale i nezbytným.

Stavěj nízkoenergeticky

Technologie stavby domu IZODOM

IZODOM je jediná kompletní technologie pro stavbu energeticky úsporných a pasivních domů. Domy se staví tak snadno jako ze stavebnic.

IZODOM je jediný, kdo využívá systém IZOClick® k spojování našich stavebních bloků bez malt, čímž se eliminují tepelné mosty.

Energeticky úsporné domy IZODOM vám umožní ušetřit až 80 % na vytápění. Navíc není nutné dodatečné izolování domu, takže se nemusíte obávat vzestupu cen stavebních materiálů a nákladů na pracovní sílu.

Výhody

Proč si vybrat IZODOM?

Postavte si svůj domov snů třikrát rychleji!

Svůj vysněný dům postavíte během několika týdnů bez potřeby malt a dodatečné izolace.

Minimalizujte riziko zvýšení cen materiálů díky kratší době výstavby ve srovnání s tradiční technologií.

Stavte s úsporami, vytápějte levněji!

S námi nebudou ceny energie mít význam.

Technologie IZODOM znamená lepší izolaci a absenci tepelných mostů, což vám umožní dosáhnout úspory až 80 % na vytápění po mnoho let.

Solidní základy pro budoucí generace

Solidní betonová konstrukce a odolné spoje bloků IZODOM zaručují vynikající stav budovy po mnoho let.

Domy IZODOM jsou šetrné k životnímu prostředí a vašemu zdraví. Minimalizujte s námi uhlíkovou stopu pro budoucí generace.

Polská technologie

Díky technologii IZODOM můžete realizovat jakýkoli projekt domu, ať už je to hotový projekt nebo individuální.

Poskytujeme komplexní služby po celém světě po dobu více než 30 let prostřednictvím naší sítě partnerů – od návrhu a bezplatné adaptace po realizaci. Přidejte se k 25 000 spokojeným zákazníkům IZODOM.

Kontaktujte nás!

Postavte si svůj vysněný dům a ušetřete na účtech!

Chceš vytvořit své vlastní místo na zemi, ale trápí tě neustále rostoucí náklady na materiály, vytápění a účty? Technologie IZODOM byla vytvořena přímo pro tebe!

Díky použití unikátní technologie s betonovým jádrem můžeš nejen snížit náklady na vytápění až o 80 %, ale také mít jistotu, že tvůj dům bude odolný a bezpečný po mnoho let!

2 + 15 =