Postavte si svůj perfektní dům

Pomáháme Vám budovat pasivní domy systému Izodom 2000 již od roku 2010

Kontaktujte nás

Telefon: +420 604 278 754
Email: fojtik@izodom2000.cz
Adresa: K Hájku 138, Frýdek – Mísek

ÚSPORA ENERGIÍ

Hlavní výhodou naší technologie jsou výrazné energetické úspory – a to dokonce až 80% ve srovnání s běžnými technologiemi.

ÚSPORA ČASU

Propracovaný design našich výrobků umožňuje jejich snadnou montáž – stejně jako známé LEGO stavebnice, což výrazně zkracuje dobu výstavby

EMISE

Při výrobě našich stavebních prvků není použito žádných škodlivých látek. Jsme tak v největším souladu s životním prostředím

Recyklace

Naše stavební prvky jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin, které mohou být znovu využity například jako přísada do betonových směsí.

L

Stropní systémy

Technologie IZODOM se zabývá především izolacemi a proto vyvinula strop, který má tepelně izolační vlastnosti a zároveň slouží také jako bednění pro konstrukční prvek MONOLITICKÝ BETON.

L

Izolace střechy

Velkoformátové střešní panely určené k umístění nad krokve jsou navrženy tak, aby vytvořily izolaci bez tepelných mostů pro tradiční šikmé střechy s dřevěnou konstrukcí. Dálší možností je využití při zateplení plochých a železobetonových střech.

L

Stěnový systém

Stěnový systém Izodom nabízí přibližně 100 prvků, které se budou starat o energetickou účinnost vašich staveb. Jedná se o překlady, věncové prvky, záslepky, hotové rohy a jiné. 

L

Základová deska

Jde o betonovou desku odlitou na staveništi, vyztuženou klasickou betonářskou ocelovou výztuží, nebo betonářskými ocelovými drátky (DRAMIX).

Stavíme po celém světě

Během naší dlouholeté činnosti působíme na trzích ve většině Evropských zemí, Spojených Arabských Emirátech, Maroku, Rusku, Brazílii, Turecku, Libii, Kazachstánu, Venezuele, Panamě, Bolívii, Súdánu, Jihoafrické Republice, Kypru, Tunisku a Saudské Arábii.

Pracujeme na novém webu

Omlouváme se za komplikace s obsahem ale dělám vše co je v naších silách aby jsme Vám Vypracovali nový web!

STĚNOVÝ SYSTÉM

Stěnový systém Izodom nabízí přibližně 100 prvků, které se budou starat o energetickou účinnost vašich staveb. Jedná se o překlady, věncové prvky, záslepky, hotové rohy a jiné. Díky základním modulům, které jsou dva metry dlouhé a 25 cm vysoké dokážete 1m2 obvodového zdiva i s bezkonkurenční tepelnou izolací postavit za 20 minutDůležitým faktorem při stavbě tohoto bednění je, že můžete vylévat betonem celé patro najednou. 

Základové desky

Základové desky jsou nejnovějším produktem, který nabízí firma Izodom 2000 Polska. Mohou úspěšně nahradit tradiční základové pásy a nosné zdi. Jde o betonovou desku odlitou na staveništi, vyztuženou klasickou betonářskou ocelovou výztuží, nebo betonářskými ocelovými drátky (DRAMIX).

STROPNÍ SYSTÉM IZODOM

Na trhu existuje veliké množství stropních systémů. Technologie IZODOM se zabývá především izolacemi a proto vyvinula strop, který má tepelně izolační vlastnosti a zároveň slouží také jako bednění pro konstrukční prvek MONOLITICKÝ BETON. Jedná se tedy o žebírkový monolitický strop, nicméně s použitím lehčích materiálů. 1mstropu izodom váží pouze 180 – 200 Kg, což představuje 30% hmotnosti tradičních stropů.

TEPELNĚ IZOLAČNÍ STŘEŠNÍ PANELY

Velkoformátové střešní panely určené k umístění nad krokve jsou navrženy tak, aby vytvořily izolaci bez tepelných mostů pro tradiční šikmé střechy s dřevěnou konstrukcí. Další možností je využití při zateplení plochých a železobetonových střech.

Začni budovat svůj dům

Kontaktujte nás, a veškéré podrobnosti Vám sdělíme!